KONST / Oljemålningar / Oljemålning 11334418
nr 1133 4418
Lars Tärning
(1945-2025), Sverige
Oljemålning, Lars Tärning (f. 1945), signerad och daterad -17, abborre, 41x26
Lars Tärning, svensk målare född i Norrköping 1945, död 2025.
Utrop:
600 kr
Såld:
500 kr
måndag 2 oktober 2017
kl 19:30:55
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
Lars Tärning
Läs mer om Lars Tärning